Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Wifi modullal kiegészítve távolról is vezérelhető android vagy iphone eszközökről.
Bővebben
Hosszúság :
380 mm
Szélesség :
120 mm
További adatok
Részletek
Balboa BP2100G1 vezérlő egység
Az alábbbi egységek vezérlésére alkalmas:
  • szivattyú 1
  • szivattyú 2
  • szivattyú 3
  • levegő motor
  • világítás 10V AC
  • ózongenerátor 230V AC
A vezérlő egység tartalmazza a 3 KW-os fűtőegységet.
M7 szenzorokkal rendelkezik, a tecnológia lehetővé hőmérséklet és áramlás figyelését.
TP700,TP800, TP900 és SpaTouch kezelő panelkkel kompatibilis.
A Balboa Wifi modullal kompatibilis, a távoli vezérléshez. Külön megvásárolható.
Vízrenszer csatlakozási lehetőség 2", az idomokat tartalmazza.
A rendzser egy- és három fázisról is üzemeltethető.
Volt: 230 V